En Kolay Yuvarlak Lif Yapılışı

11.03.2020
5.309
En Kolay Yuvarlak Lif Yapılışı

En Kolay Yuvarlak Lif Yapılışı
Altıgen yuvarlak lif yapımı yapımı basit olan görselliği güzel yuvarlak lif modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımlı olması sizlerin modeli rahatlıkla programınızı sağlayacaktır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içersinde video anlatımlar gerektiğince yarar sağlamaktadır.
Çeyizlik lif örnekleri ve yapılışları çeyizlerin olmazsa olmazları olmaya devam etmektedir. Lif modellerinin geniş model serisi bulunmaktadır. Yeni dizayn lif modellerinden ve değişik lif örneklerine kadar sonsuz lif modelleri bulunmaktadır. Sitemizde yeni ve grup lif çalışmaları mevcuttur. Yazımızın içersindeki linke tıklayarak bir çok lif modeline ulaşabilirsiniz. Sipariş alan arkadaşlarımızda sayfamızı ziyaret ederek modelleri inceleyerek siparişleri amacıyla düşünce edinebilirler. Yeni lif modellerinde tekrar beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
Altıgen yuvarlak lif yapımı
3 Renk lif ipi tüketimi
5 Numara 1.50 mm tığ tüketimi tercih edilmiştir.
İlk olarak 5 zincir ile halka oluşturalım amacıylae beş dolgulu fıstık yapıyoruz, aralarda iki zincir çekelim toplamda altı fıstık yapıyoruz. İkinci sırada çift fıstık yapıyoruz aralarda tekrar iki zincir çekelim. Devamında değişik renk ip ile devam ediyoruz. Aynı fıstık yöntemi ile aralarda iki zincir çift ve tek fıstık dolgusu yaparak devam edelim..
Modelin devamında iki sırada renk değişimi yaparak arttırma prosedürü yaparak devam eden modeldir. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.