trend şapka modeli tarifi.

20.09.2020
1.353
trend  şapka modeli tarifi.

YENİ TASARIM TREND ÖRGÜ ŞAPKA MODELLERİN VİDEO ANLATIMI

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel yeni dizayn trend örgü şapka modellerin video anlatımı yapılışını paylaştım.

Yapılışı çok basit olan bu güzel modelimizi bir önceki çalışmalarında zemin çalışması Elif olarak çalıştım ve sizlere Elif olarak paylaştım.

Bugün de aynı demin çalışması örgüte eşi olarak yapıp bir şapka kep olarak hazırlayıp sizlere yeni düşünceler sunmak istedim.
Iki renk Himalaya ipi kullanarak ve örgü amacıyla değmez ipi kesmek amacıyla makas ımız kep amacıyla amacıylae koyacağımız sert bir aparat kullanıyoruz.
Evet arkadaşlar bu güzel yeni modelin tanım olarak sizlere kısa da olsa belirtmek isterim Ancak sizi yapılış tanımı izah eden video izlemenizi öneriyorum.

Yapılışına gelince bir önceki yayınımda bir lif demin çalışması olarak çalıştığım fıstıklı Trabzon çalışması ile Şapkanın çevreleyen kısmına örgü olarak çalıştık.
Bir Ponpon ve Şapkanın etrafını değişik bir renk çalışarak fıstık çalışması yapıp değişik bir renk katmak ve değişik bir görsele elde etmek istedik.

Sevgili örgü Sevenler her ne kadar sizlere tanım olarak da bahsetsem sizler bu güzel modellerin yapılış detayını izah eden videoyu sonuna kadar izlemenizi öneriyorum.

Yine aynı şekilde değişik modeller değişik örgü tanımleri olarak kanalımda modelleri alıp bu tarz şapka kep çalışması çok basitlıkla yapabilirsiniz.
Her model her örgüde kullanabileceğimizi unutmamamız gerekiyor.

Model çalışması yapar iken görmek istediğimiz her yerde örgünün yakışacağını düşünüp ve renk seçimini doğru yapmamız gerekliliğini unutmayalım.

Evet arkadaşlar görselde görüldüğü gibi şapka çalışması ve kepin nasıl yapıldığı ile alakalı düşünceler ve görsel olarak size anlatımını paylaştım.
Izleyerek Sizlerin de bu güzel modellerin çok basitçe çalışacağınız ı düşünüyorum sizlerden de yorumlarınızı bekliyorum.

Bu güzel modelinde sonra geri gelerek gerçekleştirme isteyen Bütün arkadaşlara şuandan basit gelsin video anlatımı izleyip gerçekleştirme isteyen yeni düşünce edinmek isteyen arkadaşlara iyi seyirler dilerim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.