Tığ İşi Yazlık Model

15.06.2023
105
Tığ İşi Yazlık Model

Tığ İşi Yazlık Model

Örgüseverler bilhassa yazlık örgü modellerinde tığ işi modeller tercih ediyorlar . Tığ işi yazlık örgü modelleri hafif dokusu ve basit örümüyle tercih nedeni oluyor.

Sıkı dokunan ve kalın bir yapıda olan örgü modelleri yaz amacıyla pek ideal olmuyor . İki şiş modellerin birçoğu ve tunus işi modeller genelde kış amacıyla idealdur.

Bugün anlatıma aldığımız model hem çok basit , hem güzel ve kullanımı basit oluşuyla beğeni toplamaktadır. İlerleyen vakitlerde bebek ve erişkin örgü modellerinde kullanmamız ve anlatıma almamız konusu ile alakalı da istekler var. Elimizden geldiğince taleplerinizi değerlendirmeye gayret ediyoruz. Sizlerin talepleri , görüş ve önerileri bizler amacıyla çok kıymetli.

Hayatım Örgü Youtube Kanalının anlatımını yapıp paylaştığı bu modeli çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Modelin yapımı ile alakalı tüm detayları videoyu izleyerek öğrenebilir, aklınızdaki soruları cevaplandırabilirsiniz.

Hayatım Örgü Youtube Kanalına bu anlatımından ötürü teşekkür ediyoruz. Bunun gibi içerik ve anlatımların devamı amacıyla videoyu beğenip kanala abone olmayı unutmayın. Yapacak olan herkese şuandan basit gelsin.

Sitemizde bu ve bunun gibi daha pek çok içeriğe ulaşabilirsiniz. Başka yazılarımızda görüşmek üzere.

Yelek Ve Hırkalar İçin Tığ İşi Model Anlatım Videosu ;

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.