Tığ İşi Tuğla Battaniye Modeli

25.06.2020
1.967
Tığ İşi Tuğla Battaniye Modeli

Tığ İşi Tuğla Battaniye Modeli
Kolay ve her yerde kullanılabilecek bir model arayanlar bu videoya.
Beğendiyseniz Beğen butonuna basmayı ve Yorum bırakmayı unutmayın. Modeli yaparsanız sosyal medya hesaplarımdan benimle de paylaşırsanız sevinirim.
Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa yeni yapım battaniye örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle rica ettiğim ve son vakitlerde çeyizlik örgü çeşitlerinden olmazsa olmazlarından olan bu Yeni Tuğla Battaniye Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.
Yeni Tuğla Battaniye Örgü Yapımı
Tam manasıyla Örgücü Şirin Yeni türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde ya da evde çoğalan ipleriniz ile de tercih edebileceğiniz bu Güzel Battaniye Örgü Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Anlatımlı Battaniye Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Anlatımlı Bebek Battaniye Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.
Örgücü Şirin Youtube Kanalına içten dille ve detaylı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Yeni Tuğla Battaniye Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Hepimize kolay gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.