Eski Dantel Boyama Nasıl Olur

20.08.2020
3.046
Eski Dantel Boyama Nasıl Olur

Eski Dantelleri Boyama Nasıl Olur?

Eski dantelleri boyama ile alakalı tetkik içersinde olan hamarat hanımlar amacıyla yayınladığımız günümüz yazımızdan faydalanarak evlerimizde kenarda duran dantelleri tercih ettiğimiz renklere boyayarak görülmemiş olmalarını ve meydana çok güzel görüntüler çıkmasını sağlayabiliriz. Dantel nasıl boyanır diye merak mı ediyorsunuz? Öyleyse yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Hem de yazımızın sonucunda eski dantelleri boyama video içerik şeklinde de yer almaktadır. Canimanne.com olarak sitemizde sık sık yayınladığımız eski eşyaları değerlendirme ile alakalı yazılarımı büyük ilgile karşılaşıyor. Siz de yaratıcılığınızı meydana çıkartmak amacıyla eski dantellerinizi boyayabilir, bu sayede boş vakitlerinizi de değerlendirmiş olursunuz.
Eski Danteller Nasıl Boyanır?
Eski dantelleri boyama amacıyla ilk olarak kumaş boyasından faydalanmamız gerekliliğini belirtmek isteriz. Bu prosedürün nasıl yapıldığını merak eden ve dantel nasıl boyanır diye soran hanımlar amacıyla yazılı ve eski dantel boyama video açıklamalı olarak paylaşıyoruz. Artık rengini beğenmediğiniz, kenarda duran ve nasıl değerlendireceğinize karar veremediğiniz dantelleriniz amacıyla mobilyalarınıza ve evinizin dekorasyonuna ideal kumaş boyası alarak işe başlayabilirsiniz. Renk renk satılan kumaş boyaları ile eski dantelleri boyama yaparak görülmemiş dekorasyon ögeleri elde etmeniz olası olacaktır.
Eski Dantelleri Boyama
Eski dantelleri boyama amacıyla seçeceğiniz kumaş boyasının renginin tam dilediğiniz renk olmasına ilgi etmelisiniz. Çünkü kumaş boyalarında renk açma prosedürü yapılamaz. Eski dantel boyama ile alakalı bir başka püf noktası da dantelinizin renginden daha koyu renklerde kumaş boyası seçmeniz gerektiğidir. Aşağıdaki eski dantel boyama video bünyesinde belirtildiği gibi uygulayacağımız işlemden sonra dantellerimizi kendi kendisine kurumaya bırakıyoruz. Bir gün sonra buharsız bir ütü ile tersinden ütülüyoruz. Böylece kumaş boyasının sabit kalmasını sağlamış oluyoruz. Birkaç gün bekledikten sonra bir de buharlı olarak ütülemek daha iyi olacaktır. Dantelleriniz buharla ütüledikten sonra daha yumUşak olacaktır. Kumaş boyası ile rengini değiştirdiğiniz dantellerinizi 40 derecede yıkayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.