Tığ İşi Kolay Bere Yapımı

11.08.2020
6.115
Tığ İşi Kolay Bere Yapımı

Tığ İşi Kolay Bere Yapımı
Bere modelleri de modaya ayak uydurarak değişiklaşıyor. Modern bereleri bundan sonra sizler de kendi elinizde örebilirsiniz. Sizler amacıyla derlediğimiz basit bere yapımı bu hususta çok yardımcı olacaktır. Oldukça değişik ve benzersiz bir model olan bu bere, çocuklarınız ya da sizin amacıyla güzel bir alternatif.
İki Saç Örgülü Modeli Kolay Bere Yapımı
Tığ işi olmasına rağmen, şiş örgüsü gibi görünen modelin yapımı da gerektiğince zevkli.
1 yumak ip ve 5 numara kalın tığ ile örülecek.
Yeni Tığ İşi Kolay Bere Yapılışı
Yetişkin beresi amacıyla; 70/80 zincir yeterli oluyor. Yine de başınızın etrafına ölçerek, 10’un katları şeklinde büyütüp küçültebilirsiniz.
İlk sırayı tersten bütün zincirlerin amacıylae çift tırabzan yapıyoruz.
2 zincirle üst sıraya geçin. 2 arka diş tırabzan, 8 adet ön diş tırabzan yapın. 5 sıra süresince ya da daha çok yapabilirsiniz.
Yeni Tığ İşi Kolay Bere Örneği
Bu şekilde tığ işi bere yapımı ilerleyecek ve model adımına gelecek.
Modelin kurulumu amacıyla 2 zincir örün, 8’li olan kısımda burgu prosedürünü yapacaksınız. İkili uzun tırabzan yapıp, geriye dönük olarak 3 seferde çıkarın.
Saç Örgüsü Yeni Model Bere Videosu
Değişik bereleri gerçeklştirmeyi ve kullanmayı seviyorsanız, bu harika modeli tercih edebilirsiniz. Görsel olarak gerektiğince başarılı olan saç örgüsü tığ işi bere yapım videosunu izleyerek, bütün detayları sizler de görebilirsiniz. Hızlı bir şekilde modeli uygulayabilir, saatler içersinde bu basit ve şık bereyi örebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.