Hırkalarda Motif Ekleme Örnekleri

01.07.2022
45
Hırkalarda Motif Ekleme Örnekleri

Hırkalarda Motif Ekleme Örnekleri

Hanım dilendi bey beğendi motifi, güneş ışığı motifi, detaylı kare motifleri birbirine ekleyerek tür tür hırkalar ördük. Yelekler ördük. Bugün motifleri birbirine nasıl ekleyebiliriz, nasıl hırkaya çevirebiliriz izah eden görseller hazırladık. Altıgen motiften hırka modelleri, hanım dilendi bey beğendi motifinden hırka modelleri gibi çoğu hırka ördük. Yelekler, battaniyeler, bebek örgüleri ördük. Hırkalarda motif mafsala örneklerine geçmeden evvelce motifli örgülerimizden bahsedelim. Motifli örgüler anlatımlı içeriğimizde çoğu fikre ulaşabilirsiniz. Boyunluklar, pançolar, etekler bulabilirsiniz. Motifli örgüleri puf yapımında da kullanabiliriz. Güzel bir tanıma motifli puf yapılışından ulaşabilirsiniz. Motifli süveter modelleri de çok şık duruyor.

Burada birtakım modellerde hem motifleri inceleyeceğiz hem de hırka olarak eklenişini ve duruşunu. Yazlık örgü hırka modelleri, kışlık örgü hırka modelleri olarak kullanacağınız çoğu model var. Hatta isterseniz aynı motiflerle değişik tasarımlar da oluşturabilirsiniz. Aynı motiften çoğu renk düzeninde hırkalar, örgüler örebilirsiniz. Tığ işi motif örneklerini detaylı örgülerde kullanmak evde kalan ipleri değerlendirmek içersinde çok iyi bir fikir. Motifleri örgü çanta modelleri, örgü etek modelleri, örgü pantolon modelleri, örgü yelek modelleri, örgü boyunluk modelleri, örgü şapka modelleri gibi tasarımlarınızda da kullanabilirsiniz. Örgü paspas modelleri, örgü amerikan servis yada örgü runnerlerde mükemmel olabilir.

Motifli örgülerle örebileceğimiz hırkalar dışında da değişik örgüler hazırladık. Galeriden göz atabilirsiniz. Bluzlar, boyunluklar, şallar, pançolar, elbiseler örebiliriz. Hem motif örneklerini göreceğiz hem de motifleri nasıl ekleyebiliriz, nasıl biçim verebiliriz galeride inceleyeceğiz.

Hazırsanız hırkalarda motif mafsala örneklerini inceleyelim01

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.