Tığ İşi Kivili Örgü Motifi

14.06.2023
412
Tığ İşi Kivili Örgü Motifi

Tığ İşi Kivili Örgü Motifi

Tığ İşi Motif modeli ile sizlerle birlikteyiz bu gün. Çeyiz, yazlık yelek, yastık kılıfı, yatak örtüsü ya da bluz olarak kullanabileceğiniz çok şık bir model. Yaz mevsiminde örgü, motifli kıyafetler giymeyi tercih ediyorsanız, hoşunuza gidecek bir seçim olacağını düşünüyoruz.

Kolay ve gösterişli motifler örgü meraklılarının dikkatini her vakit çeker. Çok vakit almaz ve netice genel olarak çok güzel olur. Tığ işi öğrenmek isteyen ve yeni başlayanlar amacıyla de bu modellerin video anlatımları gerektiğince yararlı olacaktır.

Papatyanın Örgü Dünyası Youtube kanalındaki ayrıntılı anlatımı ile rahatlıkla bu zarif modeli yapabilirsiniz. Daha farklı ve birbirinden güzel diğer modeller amacıyla sayfamıza göz atabilirsiniz.

Tığ numarası kullandığınız ip türüne göre ve meydana çıkacak olan ürüne göre farklılık gösterebilir. Örneğin örgünüzün yastık kılıfı yapar iken daha tok, aynı model ile yazlık kazak yapar iken daha salaş görünmesi gerekir.

Bu modelin anlatımını bizimle paylaştığı amacıyla Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalına teşekkür ediyoruz. ayrıntılı anlatım amacıyla alttaki videoyu inceleyebilirsiniz.

Tığ İşi Kivili Örgü Motifi Anlatım Videosu ;

https://youtu.be/EbFywhXZJsk

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.