Tığ İşi Çeyizlik Bot Patik Yapımı

27.06.2020
3.671
Tığ İşi Çeyizlik Bot Patik Yapımı

Tığ İşi Çeyizlik Bot Patik Yapımı
Sağlıklı ve mutlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim tüm güzellikleri sizler amacıyla nasip eylesin. Değişik ve güzel patik modelleri gerçekleşiyor patik modelleri ortamında konumunu alacak, Tığ İşi Çeyizlik Bot Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modeliyle ve duruşuyla çok güzel görünen bir patik modeli olmuş, tığ işi biliyorsanız yapımı da basit sayılabilecek bir model olmuş.
Tığ İşi Patik Yapımı
Patik modelimiz Gülümseten Marifetler Patik Modelleri arasında konumunu almış, Tığ İşi Çeyizlik Bot Patik Yapımında tek renk ip kullanılmış, düz burun olarak başlanmış sizler isterseniz yuvarlak burun olarak da yapabilirsiniz, model olarak çok güzel olmuş, süslemek amacıyla kenarına incili çiçek yapılmış, sizler değişik şekilde süsleyebilirsiniz, yalın olarak da kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapmak isteyenlere şuandan basit gelsin, sıhhat ve huzur dolu güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.
Çeyizlik Patik Modeli
Daha eskiden sizlerle paylaştığım Patik Modelleri ortamında yer alan, Sırala Kutu İle Püsküllü Bot Patik Yapımına da bir bakın derim.
Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Tığ İşi Çeyizlik Bot Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.