Tığ İşi Bebek Elbisesi

12.11.2020
2.837
Tığ İşi Bebek Elbisesi

Tığ İşi Bebek Elbisesi

Tığ işi bebek elbisesi örgü modelinden harika bir elbise hazırladık. Bebek örgü modellerinden süper bir örnek. Kolaylıkla videodan takip ederek tığ işi örgü elbise modellerini örebilirsiniz. Kız çocuk örgüleri modelleri amacıyla elbisede pamuklu ipleri kullanabilirsiniz. Elinizde olan ipleriniz varsa değerlendirmek amacıyla onları da kullanabilirsiniz. Örgü bebek elbisesi tığ işi ile oluşturulan bir model. Birazdan ayrıntılı yapılışına geçeceğiz. Elbisenin boyutlarını ayarlayarak her yaş amacıyla örebilirsiniz. Küçük kızlarımız amacıyla yakadan başlama elbise modellerinden çiçeklerle süslediğimiz bir örnek. Sizde örgü çiçek modelleri ile süsleyebililrsiniz. Etek uçlarına tüller dikebilirsiniz. Danteller dikebilirsiniz. Tütü elbiseler yapabilirsiniz. Hadi şimdi tığ işi bebek elbisesi örgü modeli yapılışına değinelim.

Tığ İşi Prenses Bebek Elbisesi

Tığ işi örgü modellerinden bugün su taşı örneği ile, trabzanlarla harika bir elbise modeli yapılışı hazırladık. Belinden kurdele geçirdiğimiz elbisemizi çok beğeneceksiniz. Kolay bir model. Örgüye yeni başlayanlar da kolaylıkla videodan takip ederek örebilirler. Videodaki model amacıyla % 60 pamuklu, % 40 akrilik bir iplik kullanılmış. 3 mm tığ ile örülmüş. 60 zincir ile elbisenin yapılışına başlanmış.

Tığ İşi Bebek Elbisesi Örgü Modeli

Elbisemiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Harika değil mi. Kol kısımlarına tüller, danteller de dikebilirsiniz. Biraz evvelce bahsetmiş olduğumuz gibi etek uçlarına da. Altına tüller geçirerek astar gibi tütü elbiseler de yapabilirsiniz. O vakit tam bir prenses olacaklardır. Hadi şimdi çok beğendiğimiz elbisenin yapılışına geçelim. İşte sizlere tığ işi bebek elbisesi örgü modelinin ayrıntıları. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.