Tavşanlı Bebek Hırkası Yapılışı

21.07.2021
2.007
Tavşanlı Bebek Hırkası Yapılışı

Tavşanlı Bebek Hırkası Yapılışı

Tavşanlı bebek hırkası yapılışı kapşon ayrıntılı harika hırka modelini severek yapacağınızı düşünüyoruz. Tavşan ayrıntıyı istemiyorsanız değişik figür kullanabilirsiniz. İp tercihiniz de sizlerin seçimine kalmıştır. Hem de cep ayrıntıyı yapabilirsiniz. Model üstünde değişikklar değişikler yapmak sizlerin beğenisine kalmıştır.

Bebek örgü hırka modeli arayan annelerimiz amacıyla tavşan ayrıntılı hırka modelimiz gerektiğince güzel vede yapılışı video anlatımlı olması sizlere gerektiğince yardımcı olacaktır.

Örgü bebek hırka modelleri amacıyla sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bir çok kız ve erkek bebek amacıyla hırka örneğini bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.

1,2 Yaş bebekler amacıyla uygundur.

1,5 Yumak ip kullanımı

Düğme

Genişlik olarak 31 santim

Yükseklik 35 santim

Makas, tığ, iğne

Oynar göz kullanımı

İki kırmızı tahta boncuk

Şiş 4,5 numara

İlk olarak şapka yapımından başlıyoruz. 58 İlmek atıyoruz. Haroşa yöntemi ile başlıyoruz. 3 Sıra haroşa örüyoruz. Ardından ters örgü yapıp kapşon ayrıntıyı amacıyla video anlatımını izleyebilirsiniz. Kapşon prosedürü tamamlanınca ipi bağlayıp ilmek çıkartıp vücudu örmeye başlıyoruz. Detaylı model bulunduğu amacıyla videomuzu izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bebek hırkası, hırka modelleri, çocuk hırka örgüleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklayabilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir.

Tavşanlı bebek hırkası yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.