TIĞ İŞİ BABET PATİK

23.01.2021
1.141
TIĞ İŞİ BABET PATİK

TIĞ İŞİ BABET PATİK

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa babet örgüleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek amacıyla sabırsızlandığımız bu Tığ İşi Babet Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla örgü ayakkabıda sanat örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz de sevdiğiniz şahıslar amacıyla de hediyelik niyetlerine tercih edip örebileceğiniz bu babet patik modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir örgü babet patiklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Çok Güzel Desenli Tığ İşi Babet Patik Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgü Ayakkabıda Sanat Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Tığ İşi Babet Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Babet Patik Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.