El Örgüsü Bebek Hırkaları

25.10.2021
290
El Örgüsü Bebek Hırkaları

El Örgüsü Bebek Hırkaları

Hazır olarak örülen çoğu kıyafet olmasına rağmen el örgüsünün modası halan daha devam etmekte ve gün geçtikçe de değer kazanmaktadır. Yetişkinler amacıyla çoğu örgü modeli, örneği bulunduğu gibi bebekler, çocuklar içersinde örgü parçalar bulunmaktadır.
El örgüsü bebek kıyafetleri gerektiğince çeşitlidir. Örgüden yapılmış kazaklar, yelekler, hırkalar, patikler, battaniyeler ve daha çoğu parça ve model bulunmaktadır. Hazır olarak alınabilecek mamüller çok olmasına rağmen örgü parçalara olan düşkünlük giderek artmaktadır. Bunun içersinde hazır mamüllerden çok daha çok kıymetlidir. En kıymetli varlıklarımız olan küçücük bebeklerimiz içersinde en iyisini ister ve yaparız.
Bebek örgüleri, hırka örgüleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.
Erkek bebekler amacıyla örülen hırkalarda daha çok mavi, krem, beyaz, lacivert, siyah, turkuaz gibi tonlar daha çoğunluklu olarak kullanılmaktadır. Kız bebekler amacıyla oluşturulan hırkalarda ise daha çok pembe, pudra, krem, mor, kırmızı gibi tonlar daha çok tercih edilmektedir. Bu renkleri tek renk olarak kullanabileceğiniz gibi aynı vakitte aniden çok rengi bir arada kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz. Ebruli ya da sakallı, simli iplik gibi değişik ip türlerini de kullanarak şık ve değişik hırkalar örebilirsiniz.
Hırka modelleri arasında kapüşonlu olan modeller bulunduğu gibi kapüşonsuz modeller de vardır. Sizin hoşunuza hangisi gidiyor ve hangi modeli beğeniyorsanız onu tercih ederek örebilirsiniz. Örgü bebek hırkaları daha çok şiş örgüsü ile yapılmaktadır. İster düz, desensiz ve yalın olarak örebilir ya da desenli olarak tercih edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.