Dekoratif Kasa Süsleme

30.10.2020
1.162
Dekoratif Kasa Süsleme

Dekoratif Kasa Süsleme

Dekoratif kasa süsleme örneği hazırladık. Ahşap kasa yapımını bu modelden yola çıkarak elinizde tespit edilen kasaları değerlendirebilirsiniz. Boyadığınız kasaları evinizin her köşesinde kullanabilmeniz mümkün. Yapay çiçeklerle, deniz kabukları ile, kokulu taş modelleri ile, kozalaklarla ve daha çoğu malzeme ile boyayabilirsiniz. Bebek odalarında bebek malzemelerinizi koymak amacıyla kullanabilmeniz mümkün. Örgü malzemelerinizi, hobi malzemelerinizi koymak amacıyla kullanabilmeniz mümkün. Fotoğraf çekimlerinde kullanabilmeniz mümkün. Ahşap kasaları çoğu şekilde kullanabilmeniz mümkün. Ahşap duvar rafı yapılışında kullanabilmeniz mümkün. Sehpalar yapabilirsiniz. Çocuklarınıza oyuncaklar yapabilirsiniz. Keçe sebze bahçesi yapımından oyuncağın nasıl yapılacağının detaylarına ulaşabilirsiniz. Şimdi dekoratif kasa süsleme nasıl yapılır inceleyelim.

Ahşap Kasa Dekoratif

Bir doğum günü partisinde, bir nişan, söz ve düğün gibi özel günlerinizde dekor ürünü olarak da kullanabilmeniz mümkün. Tepsi modelleri olarak kullanabilmeniz mümkün. Malzemelerimizi bulmak gerektiğince kolay. Ahşap – tahta kasa kullanıyoruz. Akrilik boyalar ( sprey boya da kullanabilmeniz mümkün ), fırça kullanıyoruz. Yapay çiçekler ve sıcak silikon kullanıyoruz.

Önce kasamızı boyayarak işe başlıyoruz. Dilerseniz zımba ile askı gerçekleştirme dilerseniz ipi, deriyi takabilirsiniz.

Şimdi kasayı istediğimiz gibi süsleyebiliriz. Bugün suni çiçekler kullanıyoruz. Dekoratif kasa süsleme amacıyla dekupaj kağıtlarını da kullanabilmeniz mümkün. Yapay çiçekleri kasanın orta kısmına sıcak silikon ile yapıştırıyoruz.

Artık kasayı istediğimiz yerde kullanabiliriz. Bir doğum günü partisinde amacıylae malzemeleri koyacağınız harika bir tepsi olabilir. Dekor olarak da çok güzel duracaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.