KOLAY KESE LİF YAPIMI

04.01.2021
1.514
KOLAY KESE LİF YAPIMI

KOLAY KESE LİF YAPIMI

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa lif örnekleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak inceleyip bakmanızı rica ettiğim ve inşallah kısa sürede bitirdiğinizden sonra banyonuza da hava katacak olan bu Kolay Kese Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla hanım eli örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik liflerin de olmazsa olmazlarından olan bu kese lif modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Yakın bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir lif örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Çizgili Lif Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Hanım Eli Youtube Kanalına tatlı dille ve içten şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Kolay Kese Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kolay Kese Lif Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.