TAVŞANLI BEBEK BATTANİYESİ

15.01.2021
2.338
TAVŞANLI BEBEK BATTANİYESİ

TAVŞANLI BEBEK BATTANİYESİ

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa motifli bebek battaniye modelleri 2019 tipleri severlerin muhakkak ama muhakkak kaçırmaması gerekliliğini düşündüğüm ve eminim ki yapılışı da aslında çok şık olan bu Tavşanlı Bebek Battaniyesi Motifi Yapımını sitemize meleklerim.

Tam manasıyla Ören Hanım Battaniyelerine aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz de çeyizlik örgü niyetlerine yapabileceğiniz bu Tavşanlı Bebek Battaniyesini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat kızlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemize eklediğimiz başka bir Çok Güzel Bebek Battaniye Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakaldıkları bu Tığ İşi 3 Boyutlu Bebek Battaniye Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tavşanlı Bebek Battaniyesi Motifi Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tavşanlı Bebek Battaniyesi Motifi Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.