Sylvester figürlü lif modeli yapılışı

18.08.2020
1.659
Sylvester figürlü lif modeli yapılışı

Sylvester figürlü lif modeli yapılışı
Sylvester figürlü lif modeli yapılışı temalı lif modeli çocuklar amacıyla yapabileceğiniz en güzel lif modeli olduğunu düşünüyoruz. Çizgi film kahramanını sevmeyen çocuk yoktur. Banyoda oyun dostu olacak lif modelini yapmak amacıyla videomuzu izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sylvester kese lif modeli sipariş alan arkadaşlarımız içersinde beğeni alacak lif örneğidir. Farklı lif çalışmaları içersinde tekrar sayfamızı ziyaret ederek en güzel lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Figürlü lif dışında numune arayan arkadaşlarımız yazımızın içersindeki linke tıklayarak çoğu lif işlevini gerçekleştirmesine ulaşabilirsiniz.

Sylvester figürlü lif modeli yapılışı
Kese lif modeli yapılışı

Siyah, kırmızı, beyaz üç renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak uç uca on bir fıstık yapıyoruz on fıstık taban amacıyla on birinci fıstık kıyıya geliyor ve on ikinci fıstığı yapalım tekrar aşağıdan fıstık tekrar fıstık üçlü kapatalım sıra sonuna kadar aynı devam edelim. Sonunda iki fıstık yapalım arttırma yapıyoruz. Üçlü fıstık yaparak ve sıra sonucunda arttırma yaparak toplamda üç sıra örelim fıstık sayımız on üç olacaktır.

Modelin arttırma ve biçim sunarak örülüşü bitiriyoruz. İki parça örüyoruz. Tek parça üstüne ilk olarak göz, burun, ağız ve süsleme detaylarını yapıp sonra iki parçayı birleştiriyoruz. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.