Kız Çocukları İçin Örgü Bere

19.10.2021
126
Kız Çocukları İçin Örgü Bere

Kız Çocukları İçin Örgü Bere

Kış aylarının gelmesi ile birlikte bere ve atkılara olan ihtiyaçta artmaktadır. Hazır olarak satılan bere modelleri bulunduğu gibi aynı vakitte örgü bere modelleri de mevcuttur. Genellikle de örgü bereler daha çok sık sık tercih edilmeye başlamıştır. Çünkü örgü mamüller tektir ve size özeldir. Bu yüzden de hazır mamüllerden çok daha çok kıymetlidir.

Örgü bere örnekleri gerektiğince detaylıdir. Erkek çocukları amacıyla olan örgü bereler bulunduğu gibi kız çocukları içersinde örülen örgü bereler mevcuttur. Aynı vakitte yetişkinler içersinde örgü bereler yapılmaktadır.

Kız çocukları amacıyla örgü bere modelleri gerektiğince detaylı ve çokdır. Tek renk iplik kullanılarak örülen bereler bulunduğu gibi aynı vakitte aniden çok rengin bir arada kullanıldığı model ve örneklerde mevcuttur. Tığ işi örgü ile örülen bereler bulunduğu gibi aynı vakitte şiş ile örülen kız çocuk bereleri de bulunmaktadır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih edebilirsiniz.

Kız çocukları amacıyla örgü bere örnekleri arasında ebruli iplikler ile oluşturulan berelerde gerektiğince çoksıyla tercih edilmeye başlamıştır. Aynı vakitte da simli iplik gibi değişik ip türlerini de kullanarak şık ve değişik berelerde örebilirsiniz.

Kız çocukları amacıyla gerçekleştireceğiniz bereleri yalın şekilde yapabileceğiniz gibi gösterişli olarak da yapabilirsiniz. Daha gösterişli ve şık bereler gerçekleştirme amacıyla inci, boncuk ve kurdele gibi materyallerde yararlanabilir ya da tığ işi örgü ile çiçek, yaprak gibi motifler yaparak ekleyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.