YENİ SIRALI TIĞ OYASI

22.01.2021
4.380
YENİ SIRALI TIĞ OYASI

YENİ SIRALI TIĞ OYASI

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, bilhassa 2020 sıralı tığ oyası örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren yazma kenarına işlemek amacıyla sabırsızlanacağınız bu Yeni Sıralı Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla Oya Ve Dantel Dünyası türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi dilediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Sıralı Oya Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat kızlar.

Kısa bir vakit öncesinde sitemizde yayınladığımız başka bir Güzel Sıralı Tığ Oyası Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendiklerini dile getirdikleri bu 2020 Güzel Sıralı Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille anlattıkları bu Yeni Sıralı Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Sıralı Tığ Oyası Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.