Kırkyama Bebek Battaniye Modelleri

01.12.2020
4.060
Kırkyama Bebek Battaniye Modelleri

Kırkyama Bebek Battaniye Modelleri

Harika bir fikir. Artık iplere değerlendirmek amacıyla, söküntü ipleri değerlendirmek amacıyla haraşo örgü modeli ile parça parça battaniye örüyoruz. Kırkyama bebek battaniye modelleri çok güzel duruyor. Sizde örmek dilerseniz elinizde parça parça ipleriniz varsa bu model kalan ipleri değerlendirme örnekleri amacıyla süper bir fikir. Kırkyama örgü modellerinden sizlere farklı modellerin yapılışından bahsetmiştik. Örgüde kırkyama çok güzel oluyor. Çok seviyorum. Hem parça iplerden kurtuluyoruz hemde mükemmel örgüler elde ediyoruz. Kırkyama örgülerden hırka örmek dilerseniz kırkyama örgü hırka yapılışı çok şık bir örnek. Kırkyama örgülerde lif modelleri de güzel oluyor. Üçgen kırkyama lif yapılışı beğeneceğiniz örneklerden. İlk paylaştığımız andan itibaren çok sevilen bir modelimiz var. Battaniye, hırka, şal gibi modellerde kullanabilirsiniz. Paspaslar örebilirsiniz. Kırkyama örgü yöntemi nasıl yapılır evvelceki yazılardan detaylara ulaşabilirsiniz.
Kırkyama bebek battaniye modelleri amacıyla yeni iplerde kullanabilirsiniz. Parça iplerle örüldüğünde tam bir kırkyama görüntüsü oluyor. Yeni ipler aldığımızda ulaşmak istediğimiz battaniye ölçülerine ulaştığımızda belkide tekrar ipler artacak. O yüzden daha evvelce ördüğümüz örgülerden kalan iplerle örmek daha ideal olacaktır. İplerin kalınlıklarının aynı olması daha hoş görüntü verecektir. Ama ipleriniz çok ince ise 2 kat yapabilirsiniz.

Kırkyama battaniyenin genel hatları ile anlatımını videoda bulabilirsiniz. Sizler örgüde, şekillerde farklılık yapabilirsini

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.