Şişle Yapraklı Yeni Örgü Modeli

26.09.2022
474
Şişle Yapraklı Yeni Örgü Modeli

Şişle Yapraklı Yeni Örgü Modeli

Şiş örgü modellerinden görkemli bir tanım hazırladık. Büyük ufak herkes amacıyla örmek isteyeceğiniz şık örgülerden. Erkek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Çocuklar amacıyla kullanabilirsiniz. 6 yaş örgü hırka modelleri ve yapılışında görkemli durur. Düz örgülerle birleştirerek dizayn örgüler oluşturabilirsiniz. Bebek ceketi örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Örgü şapkalar, örgü kazak modelleri örebilirsiniz. Hepsine çok yakışacaktır. Benzer bir modeli daha evvelce örmüştük. Şişle yapraklı yeni örgü modeli yapılışında kullandığımız yaprak desenini çok daha sık yerleştirmiştik. Erkek örgü boyunluk modellerinde kullanmıştık. Erkek örgü kazak modellerinde ve bere modellerinde de çok güzel duruyor. Modeli yalnızca erkekler amacıyla değil bayanlar içersinde uygulayabilirsiniz. Tarifine ise erkek örgü boyunluk modelleri ve yapılışından ulaşabilirsiniz.

Yapraklı örgü modelinin burada yapılışını paylaşacağız. İstediğiniz modelde kullanabilirsiniz. Modeli öğrendikten sonra her şeyi öreriz. Şişle en güzel örgü modellerini öğrenip daha sonra en güzel örgüleri kendimiz amacıyla ailemiz amacıyla örebiliriz. Örneğin süratli gelişen basit şiş örgü modeli yazlık örgülerde görkemli durur. Yelekler, boyunluklar, salaş örgü modelleri süper olur. İki şişle basit örgü modeli yapılışıyla ise erkek örgü hırka modelleri, örgü süveter modelleri tasarlayabilirsiniz.
Sağlı sollu sıra durumunda dönmüş yapraklardan meydana gelen görülmemiş bir örnek. Modele 20 ve katları +2 kıyı ilmeği atarak başlıyoruz. Şemasını ve videosunu alçakta bulabilirsiniz. Düz örgü, ters örgü haraşo örgü modelinden oluşuyor. Bildiğimiz teknikler. Belki ilk defa örgü örecek olan arkadaşlarımız zorlanabilirler. Ama az ilmekle başlayarak modeli deneyebilir daha sonra istedikleri ilmek sayısında başlayarak örgülerini örebilirler.

https://youtu.be/kEb8ZG_gbR8

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.