Dantel Görünümlü Çeyizlik Lif

12.06.2023
305
Dantel Görünümlü Çeyizlik Lif

Dantel Görünümlü Çeyizlik Lif

Lifler birçoğumuzun çeyizindeki en gözde parçalardır. Renk renk tür tür modelleri ile hem örmesi hem de kullanması hoşumuza gider. Ancak çeyizlerde her e kadar en ön planda olan örgüler olsalar da işleri bittikten sonra dolaplarımızın bir köşesinde beklemeye mahkum da edilebilir.

Sitemizde bugüne kadar sizlerle pek çok lif modeli paylaştık. Genellikle çeyiz hazırlığında olan hanımlar ve toptan lif satışı yapanlar amacıyla birbirinden güzel lif modeli anlatımını sizlerle buluşturduk. Bugün de Filizin Elifi Youtube Kanalının anlatımı ile tekrar görkemli bir çeyizlik lif modelini beğeninize sunuyoruz.

Lifimizi yapar iken 3 değişik renk lif ipi ve 6 numara 1,4mm lik bir tığ kullanıyoruz. Lifi yapar iken gereksiniminiz olan her ayrıntı anlatım videosunda mevcut.

Yaptığımız bu lif modelinin takımı olarak oluşturulan tutacak modeli anlatım videosunu da incelemek dilerseniz Filizin Elifi Youtube Kanalına göz atmanız yeterli olacaktır.

Bu güzel lif modeli ve anlatımı Filizin Elifi Youtube Kanalına Teşekkür ediyoruz. Bunun gibi içeriklerin devamı amacıyla videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz. Yapacak olan herkese şuandan basit gelsin.

Dantel Görünümlü Çeyizlik Lif Modeli Anlatım Videosu ;

https://youtu.be/GR4yUk412NE

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.