Parmak Örgü ile Boyunluk Yapımı

10.09.2020
856
Parmak Örgü ile Boyunluk Yapımı

Parmakta Zincir Atkı Nasıl Yapılır?

Parmakta zincir örüyoruz ve boyunluk modellerine, atkı modellerine çeviriyoruz. Bu çalışmayı çocuklarınızla beraber de yapılabilirsiniz. Sizlere basit ve değişik, ilk kez bizde göreceğiniz modelleri hazırlamayı çok seviyoruz. Yine öyle güzel bir model hazırladık. Parmak örgüsü modellerinden hususşuyoruz vakit vakit. Bu model basit ve çok seveceksiniz yaparken. Çok kısa prosese tamamlayacağınız bir çalışmalardan biri olacak. Artık ipleri değerlendirmek içersinde süper bir proje. Belli uzunluklara ulaşınca renk farklılığı yapılabilir ve boyunluğunuzu tamamlayabilirsiniz. Boyunluk nasıl örülür açıklamalı modelde takıldığınız bir husus olursa derhal sorabilirsiniz. Gülü zincirli bir modelimiz daha vardı. Örgü gül zinciri yapılışı. Güllü modeli de fular, atkı olarak kullanabilirsiniz. Parmakta zincir atkı nasıl yapılır detaylara bir göz atalım.

Parmak Örgü ile Boyunluk Yapımı

Parmak zincir atkı nasıl yapılır detayları ile hazırladık. Bu güzel modelle yalnızca boyunluk değil paspas modelleri de örebilirsiniz. Zincirleri birbirine elle dikerek ya da dikiş makinesinde zikzak ile dikerek birleştirebilirsiniz. Sepet modelleri yapılabilirsiniz. Yine dikerek birleştirerek. Parça kumaşlarınız varsa boyunlukta bulunduğu gibi parmakla zincir yapıp tekrar paspas modellerinde kullanabilirsiniz.

Parmakza Zincir Atkı Nasıl Yapılır?

Parmakta zincir modeli ile uygulanabilecek fikirlerden bahsettik. Sizde hayal gücünüzü kullanarak çoğu yeni dizayn oluşturabilirsiniz. Kolay ve gösterişli örgü boyunluk modellerinin nasıl örüldüğünü izleyelim. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.