ŞİŞLE HALKALI YÜZÜK YELEK

03.01.2021
782
ŞİŞLE HALKALI YÜZÜK YELEK

ŞİŞLE HALKALI YÜZÜK YELEK

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa şişle desenli yelek modelleri tipleri severlerin muhakkak ama muhakkak bakmanızı rica ettiğim ve eminim ki sizin de görüldüğü ilk andan itibaren en az benim kadar hayran kalacağınız bu Şişle Halkalı Yüzük Yelek Örneği Yapımını sitemize ekliyoruz.

Tam manasıyla My Hobby Life Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre de renklerini tercih edebileceğiniz bu Halkalı Yelek Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Örgü Yelek Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde aslında çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Çapraz Burgu Yelek Örneği Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

My Hobby Life Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Şişle Halkalı Yüzük Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Şişle Halkalı Yüzük Yelek Örneği Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.