Şiş İle Süpürge Yelek Yapılışı

28.11.2020
1.498
Şiş İle Süpürge Yelek Yapılışı

Şiş İle Süpürge Yelek Yapılışı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, özellikle iki şiş yelek örnekleri severlerin kaçırmaması gerekliliğini düşündüğüm ve eminim ki en kısa sürede bitirdiğinizden sonra etrafınızda görenlerinde hoş bulacaklarını ön görü ettiğim bu Şiş İle Süpürge Yelek Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla tamanne örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve ister evde arttığınız renklerde dilerseniz de kendi beğendiğiniz canlı renklerde tercih edebileceğiniz bu güzel yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı yelek örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yeni Tığ İşi Yelpaze Yeleğina bakmadan geçmeyin lütfen.

Tamanne Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Şiş İle Süpürge Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Şiş İle Süpürge Yelek Yapılışı Videosu

https://youtu.be/tK8NU5zyBZ0

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.