İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı

13.01.2022
61
İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı

İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı

İğne oyası havlu kıyıı yapımı..Hepsi birbirinden güzel olan havlu oyaları görülmemiş modelleri ile sitemizde. Hem de tığ işi dantel modellerimizde mevcuttur. Havlu kıyı modellerinde tercihler değişmektedir. İğne oyası bilmeyenler tığ işi modellerini uygulamaktadır. Havlunun nakışına göre ip seçimi ve numune seçimi havlunun şıklığını daha çok meydana çıkaracaktır.

Başka hiç bir yerde bu kadar güzel iğne oyası havlu kıyıları bulamayacaksınız. 20 ADET iğne oyası ile oluşturulan ve havlu kıyılarını süsleyen dantel oyaları ile havlular daha güzel görünecek. Genç kızlara çeyizlik hazırlarken havlu modelleri koyacağınız vakit oya örneği ararsanız sitemizdeki havlu numuneleri sayfamızı ziyaret ediniz. Mutlaka zevkinize ideal numuneleri bulacaksınız. Yüzlerce oya örneği arasından diğer bir yerde bulunmayan ve en güzel modelleri seçerek sitemize ekliyoruz.

Havlu kıyıı, havlu kıyı numuneleri, havlu modelleri örgü ve el işleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince değerlidir.

İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı
İğne oyası mutfak havluları, iğne oyası havlu kıyıı yapılışı , gibi bir çok iğne oyası ile oluşturulan havluları sizlerle paylaşmıştık. Arada sırada havlu oyası, bazı durumlarda ise havlu oyasının yapılışını ekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.