BALIKLI KOLAY PATİK ÖRNEĞİ

04.01.2021
1.738
BALIKLI KOLAY PATİK ÖRNEĞİ

BALIKLI KOLAY PATİK ÖRNEĞİ

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa patik modelleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını samimiyetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Balıklı Kolay Patik Örneğini sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla canselin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik patiklerinde olmazsa olmazlarından olan bu yeni patik modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni patik örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Farklı Patik Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Canselin örgü dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek hazırladıkları bu Balıklı Kolay Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Balıklı Kolay Patik Örneği Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.