Şiş İle Kolay Bot Patik

25.11.2020
1.319
Şiş İle Kolay Bot Patik

 

Şiş İle Kolay Bot Patik

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa örgü bot patik modelleri tipleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını bir ablanız olarak şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Şiş İle Kolay Bot Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla maviden örgü türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o rengarenk desenlerine ve renklerine hayran kalacağınıza emin olduğum bu basit bot patik modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı patik örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2020 Tığ İşi Babet Patik Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Maviden Örgüler Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek sunarak anlattıkları bu Şiş İle Kolay Bot Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Şiş İle Kolay Bot Patik Örgü Videosu

https://youtu.be/WP4HzJ1BJR4

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.