Şiş İle Çok Kolay Çorap Patik

06.12.2020
1.481
Şiş İle Çok Kolay Çorap Patik

Şiş İle Çok Kolay Çorap Patik

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa patik örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de derhal ördüğünüzden sonra güzel vakitlarda rahat rahat giyebileceğiniz bu Şiş İle Çok Kolay Çorap Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla canselin patiklerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde ya da evde çoğalan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu yeni patik çorap modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir beğenilen patik örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu En Kolay Şiş Bayan Patik Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Şiş İle Çok Kolay Çorap Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Şiş İle Çok Kolay Çorap Patik Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.