Şıklık Katacak Kırlent Kılıf Modeli

Şıklık Katacak Kırlent Kılıf Modeli

Şıklık Katacak Kırlent Kılıf Modeli

Kullandığımız bütün eşyaların vakit geçtikçe yenilenmeye ve değişmeye gereksinim duyar. Kullanılmaktan bazı durumlarda yıpranır, bazı durumlarda de tamamiyle kullanılmaz duruma gelir. Bu amaçla ilk olarak evimizde olmak üzere kullandığımız bütün eşyaların süreyi geldiği vakit bakımını yaptırmalı ve yenillarak bugün ister yıpranmış kırlentleri güncellemek amacıyla, dilerseniz de salonunuza ve koltuklarınıza renk ve şıklık katmak amacıyla yapabileceğiniz bir düşünce ile karşınızdayız. İplerimizle bugün örgü kırlent kılıfı öreceğiz.
Salonunuza ideal renklerde örüp kullanabileceğiniz bu örgü kırlent kılıfı modelini çok beğenerek yapacağınızı düşünüyoruz. Hem de yapması da bir o kadar basit.

Anlatım videomuzda 100 gramda 120 metre uzunluğunda bir ip tercih ettik. Kullandığınız ipin kalınlığına ve dokusuna göre kırlent kılıfının da duruşu kesinlikle değişecektir. Kullandığınız ipin kalınlığına ve ellerinizin ayarına göre ideal numara tığ kullanmanız gerekmektedir.

Sitemizde ve Youtube kanalımızda bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı mevcut. Yapmak dilediğiniz aradığınız her şey amacıyla sitemize göz atabilir, Youtube videolarımız izleyerek bilgi alabilirsiniz.

Anlatım videolarının devamı amacıyla videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şuandan basit gelsin.

Salonunuza Şıklık Katacak Kırlent Kılıf Modeli Anlatım Videosu ;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.