Seviyor Papatya Yuvarlak Lif

16.01.2021
1.930
Seviyor Papatya Yuvarlak Lif

Seviyor Papatya Yuvarlak Lif

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, sitemizde paylaşım yaptığımız bu yeni çiçekli yuvarlak lif örnekleri türlerine kesinlikle bakın derim, başka bir sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığımız ve yapımı da gerektiğince çok şık olan bir o kadar da çeyizlik örgülerin olmazsa olmazlarından olan bu Seviyor Papatya Yuvarlak Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Sibelle Örgü türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerinde gönül rahatlığı ile yapacaklarına emin gözüyle baktığım bu Papatyalı Lif Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat kızlar.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Yeni Yapım Yuvarlak Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde fazlasıyla beğenilerini topladığı bu Yuvarlak Kristal Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Seviyor Papatya Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Seviyor Papatya Yuvarlak Lif Modeli Yapımı Videosu

https://youtu.be/RRa7VicfwxM

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.