YUVARLAK ROBALI YELEK YAPIMI

25.01.2021
1.026
YUVARLAK ROBALI YELEK YAPIMI

YUVARLAK ROBALI YELEK YAPIMI

Gununuz huzurla ve mutlulukla dolsun hanımlar. Rabbim yüzünüzden gülümsemeyi hiç eksik eylemesin. Çok güzel bebek yelek modelleri yapılıyor, bebek yelek modelleri ortamında konumunu alacak, çok hoş görünen Yuvarlak Robalı Yelek Yapımını sizlerle paylaşıyorum, aslında çok güzel olmuş, kız bebekleri amacıyla yaparak giydirebilirsiniz, eminim çok yakışacaktır.

Bebek yelek modelimiz 1 Yumakla Gelenler 2019 Bebek Yelek Modelleri arasında konumunu almış, Yuvarlak Robalı Yelek Yapımında 2,5 milimlik tığ kullanılmış, iki renk iple yapılmış, düğme yerine üst kısmına çıt çıt dikilmiş. Bebek yelek modelimiz 6- 9 ay bebeklere olacak büyüklükte işlenmiş, nasıl yapıldığını videomuzu izleyerek ayrıntılı şekilde görebilirsiniz. Yapacak olanlara şuandan basit gelsin, bebeklerimiz güzel zamanlarda kullanmaları dileğiyle.

Daha eskiden sizlerle paylaştığım Bebek Yelek Modelleri arasında konumunu alan, Yaprak Ajurlu Bebek Yeleği Yapılışına da bir göz atın derim.

1 Yumakla Gelenler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Yuvarlak Robalı Yelek Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.
Yuvarlak Robalı Yelek Yapımı Video

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.