CONVERSE BEBEK BOT PATİĞİ YAPILIŞI

11.10.2022
446
CONVERSE BEBEK BOT PATİĞİ YAPILIŞI

CONVERSE BEBEK BOT PATİĞİ YAPILIŞI

Merhaba bayanlar bugün sizlere çok beğendiğim ve gerektiğince şık gözüken Converse Ayakkabı Örneğini paylaşıyorum. Genellikle erkek bebeklerin ufak küçücük ayaklarına çok yakışacağına eminim.

Eğer siz 1- 1.5 yaşında çocuğunuza göre Converse Bebek Bot Modeli’ni örmek istiyorsanız 18 zincir çekmeniz daha ideal olacaktır. Benimde tercihim olan genellikle Converse Bebek Bot Patiği Yapımında mavi ve tonları renkler çok tercih edilir ancak sizin renk zevkinize kalmış bir hal tabi ki.

İlk defa patik örecek hanımlar amacıyla birazcık uğraştırıcı gibi görünse de başlayınca gerektiğince basit ve keyifli istikbal olan Converse Bebek Patiği Örneği’ni video ile birlikte paylaşıyorum. Converse Çocuk Patiği Yapımı’nı yaptıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni çok mutlu eder hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce siz kıymetli bayanlar amacıyla paylaştığım Fıstık Motifli Bebek Yeleği Modeli’ne göz atmanızı çok isterim.

Oldukça anlaşılır şekilde basit ve tecrübelerini de katarak Converse Patik Tanıtım Video’sunu hazırlayan Ören Hanım’a teşekkür ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.