Peçete Kenarı Dantel Modelleri

01.11.2020
4.628
Peçete Kenarı Dantel Modelleri

Peçete Kenarı Dantel Modelleri

Amerikan servis örgü modelleri olarak yapabilirsiniz. Bebek battaniye kıyıı tığlama örnekleri olarak yapabilirsiniz. Masa örtüsü kıyı süsleri olarak örebilirsiniz. Peçete kıyıı dantel modellerini sizlere şemalı olarak hazırladık. Kolay bir model. Rahatlıkla örebilirsiniz. Peçetelerinizin boyutlarını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Modeldeki amarikan servis modellerinin ölçülerini vereceğiz. Örgü supla yapımı misafirlerimizi ağırlarken masa düzeninde çok şık duruyor. Tabi evde kendimiz yemek yerken, kahvaltı yapar iken de kullanabiliriz. Harika duruyor. Birazdan paylaşacağımız modelde hem kumaş hemde örgü kullanıyoruz. Yeni modele geçmeden evvelce daha evvelceki yazılarımızdan amerikan servislerden bahsedelim. Eski kotlardan servisler yaptık. Keçeden amerikan servisler yaptık. Örgülerden yaptık. Kağıt ipten amerikan servis yapılışı yaptık. Penye ipten amerikan servis yapımı modelleri hazırladık. Daha çok model amacıyla bütün yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdide kumaşla kıyıını tığlayarak amerikan servis yapıyoruz. Hadi detayları inceleyelim.

Kenar Tığlama Örnekleri

Peçete kıyıı dantel modellerinden sizlere süper bir model hazırladık. Kırmızı pötikareli bir kumaş. Modası hiç geçmeyen bir kumaş. Ve güzel bir kıyı dantel modelleri ile süslenmiş bir amerikan servis. Yapılışı lüzumtiğince kolay. Bu proje amacıyla ileri civar dikiş, ileri civar örgü bilmeye lüzum yok. Yeni başlayan arkadaşlarımız da kolaylıkla örebilirler.

Amerikan servis amacıyla alttaki kumaş ölçülerini hazırlıyoruz. Kenar dikişlerini yaptıktan sonra şemadaki gibi delikler açıyoruz.

Peçete Kenarı Dantel Modelleri 5

Kumaşlarımızı hazırladıktan sonra tekrar alttaki gibi kıyıları tığlıyoruz. Şemada daireler zincir, artılar sık iğne uzun çizgiler trabzan manasına geliyor. 3 turda kıyıı tamamlıyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.