Kedi modeli atkı yapılışı

25.09.2020
1.229
Kedi modeli atkı yapılışı

Kedi modeli atkı yapılışı

Kedi modeli atkı yapılışı hayvan ilişkisi çocukların en sevdiği hayvan kedi modeli atkı yapılışı siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

En güzel atkı modelleri canimanne.com sayfamızda annelerimiz ufaklıklar amacıyla her şeyin güzelini istiyor. Kedi modeli atkı yapımı da en güzeli olmuş, suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyorum. Bu güzel atkı modeli amacıyla, bilhassa kedi sevenler amacıyla örmesi ayrı bir keyif olacaktır.

Renk farklılıklarıyla kız ve erkek çocukları amacıyla yapılacak bir atkı modelidir. Öncesinde beresini sizler amacıyla yayımlamıştık grup olarak yapabileceğiz en şık atkı, bere örneği sizlerle buluşmaktadır.

Kış mevsimin bilhassa çocuklar amacıyla olmazsa olmazlarından atkı dışarı çıkarken, okula giderken kesinlikle soğuk havalarda annelerimiz atkısız olmaz demektedirler ufaklıkların da istemeyerek taktığı atkı olmuştur. Kedi modeli atkımız çok sevecekleri bir model olacağını amacıyla ufaklıklar annelerini atkı kullanmakta

hiç üzmeden kullandıkları atkıları olacaktır.

Yapmak isteyen annelerimize, arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimi iletiyorum. En güzel atkı ve diğer örgü modellerinde görüşmek üzere hoşçakalın.

Kedi modeli atkı yapılışı
Kedi modeli atkı detayları ve yapımı
28 Trabzan olarak çalışılmış

Boy olarak 1 metre, 20 santim, yapılmıştır.

Alize baby best ip tercih edilmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.