Papatya Motifli Çıt Çıt Toka

25.07.2022
615
Papatya Motifli Çıt Çıt Toka

Papatya Motifli Çıt Çıt Toka

Kız çocukları amacıyla en mühim eşyalardan birisi de saçlarını toplayıp süsleyen tokalardır. Renk renk bir sürü tokaları olsa da hep yenilerini isterler. Kalpli, çiçekli, pullu… Giydikleri kıyafetlerine hangisi uygunsa, aralarından en çok hangisini seviyorlarsa, saçlarını o toka süsler. Süslenmeyi seven ufak kızlar amacıyla de bu tür tokalar en güzel hediyelerden birisi olacaktır.

Hobi Dünyası youtube kanalının anlatım videosu ile beraber yapacağımız papatya motifli çık çık toka da çocuklarınızı mutlu etmek amacıyla iyi bir seçim olacaktır. Detaylı anlatımı ile yapar iken hiç zorlanmayacağımız bu toka, yaz günlerinde çocuklarınıza şıklık katarken, saçlarını da toplayacaktır.

Tokayı gerçekleştirme amacıyla metal çıt çıt tokaya gereksinimiz var. Tuhafiyelerde ve toptancılarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Videoya basit bir şekilde ulaşabilmeniz amacıyla aşağıya videoyu ekliyoruz. Yazımızın sonucunda videoya ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha pek çok düşünce ve anlatımı amacıyla sitemize göz atmayı unutmayın. Yapmak isteyen herkese şuandan basit gelsin.

Papatya motifli çıt çıt toka;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.