Papatya Emoji Örgü Çanta

19.09.2022
2.987
Papatya Emoji Örgü Çanta

Papatya Emoji Örgü Çanta

Emoji örgü modellerinden çok hoş bir çantayla devam ediyoruz. Sırada çok seveceğimiz bebek battaniyesi modellerinde, bebek örgülerinde, örgü suluk kılıfı modellerinde kullanacağımız bir model var. Papatya emoji örgü çanta yapılışı. Emojilerimiz amacıyla sarı renk kullanacağız. Papatyalar amacıyla ise renk renk ipler kullanacağız. Daha sonra çantamızı bej, beyaz gibi çoğu renkle örerek motifleri birleştireceğiz. Ortaya çok güzel bir çanta çıkacak. Motifi yalnızca çantalarda değil örgü ile tişört süslemede kullanabiliriz. Bebek battaniyesi modellerinde kullanabiliriz. Bebek hırkalarında, bebek yeleklerinde de çok sevimli, minnoş durur. Örgü çanta modellerinden yola çıktık ama aynı motiften çoğu model türettik.

Şimdi değişik çanta modellerinden bahsedelim. Puf puf çiçekler örmüştük. Puf çiçekleri lif modellerini süslemek amacıyla kullanmıştık. Hem de çanta örmede de kullanmıştık. Eğer motiflerin çanta örüldüğünde nasıl durduğunu merak ediyorsanız çiçek motifli bebek battaniyesi yapılışına göz atabilirsiniz. Afrika menekşesi örgü çanta yapımı ise basit ve güzel örgülerden. Hazırsanız derhal papatya emoji örgü çanta yapılışına geçelim.

Pamuklu iplik, 3,5 mm tığ ile harika bir çanta örüyoruz. Sarı renk ve beyaz renkle papatyalarımızı örüyoruz. Daha sonra çoğu değişik renk kullanarak papatyaların kenarını yapıyoruz. Papatyanın kenarında tespit edilen renkli yaprakları amacıyla şayet elinizde parça ipleriniz varsa onları kullanabilirsiniz. Böylece onları da dşayetlendirmiş oluruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.