OVAL MOTİFLİ BEBEK BATTANİYESİ

20.02.2021
1.313
OVAL MOTİFLİ BEBEK BATTANİYESİ

OVAL MOTİFLİ BEBEK BATTANİYESİ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa battaniye modelleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak incelemesini bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra evinize de renk katacak olan bu Oval Motifli Bebek Battaniyesini sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

Tam manasıyla Gülcan volkan örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu yeni battaniye modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni bebek battaniye örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Harika Yelek Ve Battaniye Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Gülcan Volkan Duran Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Damla Motifli Bebek Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Oval Motifli Bebek Battaniyesi Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.