YENİ VE KOLAY LİF

31.01.2021
846
YENİ VE KOLAY LİF

YENİ VE KOLAY LİF

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa basit lif örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak incelemesini içtenlikle rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Yeni Ve Kolay Lif Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Pamuk Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz de evlilik yaşlarınız da ki kızlarınız amacıyla de çeyizlik lif niyetine tercih edebileceğiniz bu yeni lif modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir görülmemiş lif örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Çıtı Pıtı İncili Kare Lif linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Pamuk Örgüler Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Yeni Ve Kolay Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Ve Kolay Lif Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.