Ajurlu Küçük Kalpli Örgü Modeli

24.06.2020
5.422
Ajurlu Küçük Kalpli Örgü Modeli

Ajurlu Küçük Kalpli Örgü Modeli
Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz Yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa desenli bayan yelek örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını dile getirdiğim ve son vakitlerde gelin çeyizi örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu İki Şiş İle Ajurlu Kalp Desenli Yelek Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam manasıyla Canselin Yeleklerine aslında çok ama çok yakışır olan ve evde çoğalan renkli ipleriniz ile ya da sevdiğiniz renklerde ile örüp güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu Ajurlu Yelek Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Çeyizlik Örgü Yelek Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Gönül Zinciri Bayan Yelek Yapımına bakmadan geçmeyin derim.
Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu İki Şiş İle Ajurlu Kalp Desenli Yelek Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.