Örgü Bebek Eteği Modeli

17.03.2021
842
Örgü Bebek Eteği Modeli

Örgü Bebek Eteği Modeli

Merhabalar arkadaşlar;

Bu yazımızda sizlere Örgü Bebek Eteği Modelini ve Yapılışını anlatmaya çalıştık. Bu sevimli etek modelli kız çocuklarının çok beğendiği bir modeldir. Tığ işi etek modeli gerektiğince yapımı basit olan numune ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. Hem de Örgü Bebek Eteği, Bebek Bandajı, Kız Bebek Patiğin anlatımını da önceki yazılarımızda paylaşmıştık. Şimdi sizlere adım adım şu şekilde anlattık izleyerek rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Tığ işi etek yapımı gerektiğince basit modeller arasında yer almaktadır. İpinizi mevsime göre seçerek yaparsanız daha kullanımı basit olacaktır. Renk seçimini video anlatımda beyaz tercih edilmiştir. Sizler kendi renk seçimini zevkinize göre seçebilirsiniz. Yazımızın amacıyla saç bandı ve patik modelinin video anlatımı da mevcuttur grup çalışması yapabilirsiniz. Giyildiğinde gerektiğince şık duracaktır. Özel zamanlarda davetlerde hepsi aynı model giydirdiğinizde bebeğinize örgü modelinin el emeğinin güzelliği hiçbir kıyafette olmadığını anlıyoruz. Sitemizde örgü bebek modellerini bulabilirsiniz. Birçok model alternatif video anlatımlı mevcuttur.

Etek yapımı, örgü etek yapılışı, bebek örgüleri, örgü patik yapılışı hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Videoların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.