Motifli Bayan Yelek Modeli

19.10.2021
101
Motifli Bayan Yelek Modeli

Motifli Bayan Yelek Modeli

Geçmişten şu zamana kadar hiç eskimeyen örgü modellerin başında gelir motifli örgü yelek modeli tipleri gelir. Motifli kadın yelek modelimiz de eskilerin ısısı ve bugünkü yelek modellerinin birleşimiyle hazırlandı. Biz çok beğendik , umarım sizler de beğenirsiniz. Motifli yelek örneğini anlatırken bir çok sorunuza video ortamında cavap verdik, bayan yelek boyu kaç cm, bayan yelek modeli fiyatı ne olmalı, yelek modellerinde kaç ip gider gibi konular.
Bayan yelek modelleri en çok sevdiğim örgü modelleri arasında yer almaktadır, tığ işi bayan yelek modelleri ve iki şiş bayan yelek modelleri en çok tercih ettiğim türlerden ve sıksık giymek, örmek istiyorum.

Motifli yelek modelimiz amacıyla bir adet batik ip ve birkaç adet kara ip kullandım ben. Sizler gerçekleştireceğiniz boyuta göre adet miktarını ve zevkiniz tarafında renk tercihlerini belirleyebilirsiniz. Tığ olarak kullandığınız ipin kalınlığına ideal tercih etmelisiniz. En mühim neden rahat örmenizdir. Ben iplerime göre 2.5-3 numara tığ kullandım.

Modelimizi her yaş amacıyla uyguyalabiliriz. İster çocuk ister erişkin gövde ölçüne ideal olarak ayarlamamız yeterli olacaktır. İlgili tabloları link olarak alt kısma ekliyorum. Hem bu çalışmada hem de değişik çalışmalarda tablolardaki ölçülerden faydalanabilirsiniz.

Videomuzla alakalı bütün görüş , tavsiye ve yorumlarınızı videomuz altında bekliyor olacağız. Sonraki videolarda görüşmek üzere. Hepiniz sağlıcakla kalın , Hoşçakalın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.