MEVLİD ÖRTÜSÜ İĞNE OYASI

28.11.2020
3.091
MEVLİD ÖRTÜSÜ İĞNE OYASI

MEVLİD ÖRTÜSÜ İĞNE OYASI

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa iğne oyaları tipleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte bitirdikten sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabilecekleri bu Gösterişli İğne Oyası Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Tam manasıyla oya sepetim örneklerine aslında çok yakışır olan ve dilediğiniz renklerde de tercih edip gönül rahatlığı ile kızlarınızın çeyizi amacıyla kaldırabileceğiniz bu yeni oya modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı oya modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Değişik İğne Oyası İşlemesi linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Sepetim Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Gösterişli İğne Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Gösterişli Mevlid Örtüsü İğne Oyası Yapılışı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.