Masaj Yapan Patik Yapımı

02.11.2020
805
Masaj Yapan Patik Yapımı

Masaj Yapan Patik Yapımı

Bu patik modeli ayaklarınızı rahatlatacağı amacıyla ismine masaj yapan patik modeli verilmiştir. Bayan patik yapılışı ile rahat bir patik yapabilirsiniz.

Örgü ile bir çok patik modeli yapılmaktadır. Gün geçmiyor ki yeni model karşımıza çıksın. Emel hanımın anlatımını yapmış bulunduğu patik modeli ile ayaklar daha rahat ettiği amacıyla ismine masaj yapan patik modeli ismi verilmiş. Örgü ile oluşturulan patik modellerinden bir kaçı şunlar;

Çeyizlik Patik
Hediyelik Patik
Günlük Patik
Dansöz Patik
İşlemeli Patik
Babet Patik
Ev Botu
Ev Terliği
Timberlant Patik
Bu patiklerin bir çoğunun anlatımına patik modelleri kategorisinde yer vermiştik. Evinde oturmaktan sıkılıp birşeylerle uğraşmak isteyen hanımlar örgüye patik örmek ile başlayabilirler.

Anlatımlı örgüler ile örgü öğrenmeye başlayıp gerçekleştireceğiniz patik, yelek, şal, hırka, bere ve atkı gibi giysiler yapabilirsiniz. Yaptığınız bu örgüleri satarak evinizin maddiyatına katkıda bulunabilirsiniz.

Yayınladığımız örgü videoları ile örgüye yeni başlayanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çok açıklayıcı modelleri paylaşmaya özen gösterip her modeli yayınlamıyoruz. Yayınladığımız örgüler hem güzel oluyor hemde basit örgüler oluyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.