Amigurumi Airpods Kılıfı

28.09.2022
328
Amigurumi Airpods Kılıfı

Amigurumi Airpods Kılıfı

Amigurumi modelleriyle devam ediyoruz. Sırada çok minnoş bir tanım var. Airpodslarımızı unutmadık. Onlar amacıyla çok sevimli kılıflar hazırladık. Ben hala kablolu kulaklık kullananlardanım. Bir airpodsum yok ama olanlar amacıyla sevimli bir tanım. Eminim derhal örmek isteyeceklerdir. Bir adet tanım hazırlayıp tür tür modele çevirebilirsiniz. Amigurumi tavşanlar, amigurumi kedicikler, amigurumi ayıcıklar, köpekler, penguenler örebilirsiniz. Çantanızın içersinde çok sevimli duracaklar. Sevdiğiniz hayvanları amigurumi olarak örebilirsiniz. Elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Küçük parçalar bulunduğu amacıyla çok ip gerektirmeyecektir.

Amigurumi modellerinden çoğu oyuncak yapılışına değinmiştik. Küçük çocuklarımız amacıyla en güzel oyuncakları örmüştük. Bugün ise genç ve yetişkinler amacıyla bir amigurumi örneği hazırladık. Yine telefonları düşünecek olursak daha evvelce kablolu kulaklık kullananlar amacıyla dıy kulaklık düzenleyici yapımı örmüştük. Çanta içersinde kablolar daha derli toplu ve dolaşmıyor. Birbiri amacıylae geçmiyor. Örgü oyuncak modelleri sevenler amacıyla telefon süsü modelleri de hazırlamıştık. En güzel modellerine amigurumi telefon süsü örneklerinden ulaşabilirler. Elimizde iplerimiz varsa birde airpods vara derhal amigurumi airpods kılıfı nasıl örülür öğrenelim.

1 tanım 6 değişik model. Sizde bir modelden yola çıkarak sevimli airpods kılıfları örebilirsiniz. İlk tanımimiz sevimli minnoş bir köpek. 2. tanım ise istediğiniz desende oluşturabileceğiniz bir model. Elimizdeki ipleri değerlendirmenin en güzel yollarından biri.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.