Makrome İpi İle El Çantası Yapılışı

03.03.2021
1.061
Makrome İpi İle El Çantası Yapılışı

Makrome İpi İle El Çantası Yapılışı

Makrome ipi ile el çantası yapılışı kendi çantanızı kendiniz yapabilirsiniz. Farklı renk ip alternatifi ile güzel el çanta modellerini hazırlamak gerektiğince basit ayrıntılı video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Düşük maliyete kendiniz amacıyla ve sevdiklerinize güzel modelleri meydana çıkartabilirsiniz.

Çanta modelleri sitemizde geniş numune alternatifi bulunmaktadır. File çanta, yazlık, koton ipten, tığ işi, çocuk çantaları gibi çoğu model sekmesini yazımızdaki linke tıklayarak ulaşmanız mümkündür.

Tunus şişi 4,5 numara kullanımı

Yapılışı: Model anlatımında 20 santim boyunda zincir çekilmiştir. Küçük el çantası yapılışıdır.

Tunus işi örüyoruz, her zincir amacıyladen bir ilmek çıkartalım, ilmekleri toplayarak sıra başına gelelim istediğimiz boyuta gelene kadar örelim devamında ilmekleri kapatma prosedürü uyguluyoruz. Yan kısımlarından birleştirme uygulayıp fermuarı dikiyoruz. Püskül ve sap detayları amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza basit gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz şuandan basit gelsin

Çanta yapımı, örgü çanta yapımı, örgü ve el işleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmamalısınızız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince değ

Çanta yapılışı VİDEO ANLATIM

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.