Kaz Ayakları Örgü Modeli

12.11.2020
900
Kaz Ayakları Örgü Modeli

Kaz Ayakları Örgü Modeli

Çok beğenilen örgü modelini sizde severek yapabilirsiniz. Kaz ayakları yazlık kadın modelin motiflerinin nasıl yapıldığını buradan öğrenebilirsiniz.

Eğer bir gelininiz varsa ve onu ufak bir sürprizle mutlu etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu kibar ve zarif örgü modelimiz ile gelininizin gözünde en iyi kayınvalide olarak görünmeye hazır olun! Bir örgü ürünü ile gelininizin kalbini çalın ve ona hiç unutmayacağı bir anı bırakın… Örgü yapmakta ustalaşmış kadınların esasen zorlanmayacağı ama bu işe yeni ismim atanların da kısa vakit içersinde kapacağı teknikler yardımıyla beğeni alarak bir model örebilirsiniz.

Bu modeli uygularken peki neler yapabilirsiniz? Hemen sayalım. Yelek modelleri, şal modelleri, hırka modelleri, patik modelleri ve hem de torunlarınız amacıyla bebek örgüleri bile yapabilirsiniz. Sayısız örgü çeşitlerinde yapılabilecek bu örgü modelinin çok beğenileceğinden emin olabilirsiniz. Takan bireyin sonsuz sorularla karşılacağı, etrafındaki bireylerin tanımını almak amacıyla uğraşacağı göz alıcı bir model… Kısa vakit içersinde işte bu tanımı öğrenebilirsiniz!

Şiş işi örgülerle gelininizin çeyiz sandığına benzersiz parçalar ekleyin. Şık modellerle donatacağınız sandık amacıylae örmüş olduğunuz bir battaniye de koyabilirsiniz. Anlatımlı örgüler gösterdiğimiz videolarımızla işinizi kolaylaştıracağız. Modelin örgü tekniğini ve mühim püf noktalarını anlattığımız video sizin amacıyla özenle hazırlandı. Bireye özel parçalarda kullanabileceğiniz bu güzel örgü yardımıyla gelininizi ya da başka yakınlarınızı sevindirmenin güzel bir vakti…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.