MAKROME İP İLE ÇANTA

16.12.2020
1.209
MAKROME İP İLE ÇANTA

MAKROME İP İLE ÇANTA

Sevgili örgü sevenler bu sayfama çok güzel ve yazın kendi elinizle örüp kullanacağınız bir çanta örgü modelini sizlere yapılış anlatımlı video ile beraber sizlere düşünce olsun istedim ve paylaştım.

Evet sevgili örgü sevenler yeni ve çok güzel olan bu örgü çanta modelini ister makrome ip ile yapabilirsiniz dilerseniz kağıt ipler ile farklı model yaprakları ile harika bir görsel olduğunu düşünerek siz örgü sevenlere istedim.

Arkadaşlar farklı çanta yapayım derseniz örgü modellerden bakarak ancak bu çanta yapılış teknik kullanarak çok farklı misaller elde edebilirsiniz örgü yapılışında yalnızca çanta başlama yöntemi bu çantadan ilham alınarak farklı örgü misallerden yapabilirsiniz demem şu ki örgü video anlatımları izleyerek teknik öğrenebilirsiniz .

Bu güzel çanta dilerseniz yazlık yaparak dilerseniz kışın kullanabileceğiniz bir çanta yapabilirsiniz .

Bu çanta amacıyla 250gm lık 3 adet mokrome pamuklu ip kullanılmış sizlerde bu güzel çanta yapar iken 3 adet yumak kullanacağını ve aksesuar olmadan harika çantaya sahip olursunuz şimdi bu güzel çantayı yapacak olan sevgili örgü sevenlere şuandan basit gesin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.