Tığ İşi Kolay Bebek Yeleği

26.11.2020
1.007
Tığ İşi Kolay Bebek Yeleği

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa kolay bebek yelek örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki en kısa vakitte ördüğünüzden sonra yavrularınıza da çok yakışacak olan bu Tığ İşi Kolay Bebek Yeleğini sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

Tam manasıyla Örgü Aşkım Bebeğim türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınızı ön görü ettiğim bu tığ işi bebek yeleğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, şuandan yapacakların ellerine sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni bebek yelek modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu İki Şiş Örgü Bebek Yelek Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Aşkım Bebeğim Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek sunarak anlattıkları bu Tığ İşi Kolay Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

https://youtu.be/aA3HlZWQGrY

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.