Makrome Deniz Kabuğu Yapılışı

09.07.2022
586
Makrome Deniz Kabuğu Yapılışı

Makrome Deniz Kabuğu Yapılışı

Makrome modellerinden çok hoş bir çalışma daha hazırladık. Ev dekorasyonunda kullanacağımız bir model hazırladık. Makrome deniz kabuğu yapılışı. Daha ince iplerle örerek makrome anahtarlık modelleri olarak örebilirsiniz. Duvar süslemeleri, dekor ürünleri olarak kullanabilirsiniz. Hediyelik fikirler olarak düşünebilirsiniz. Makrome deniz kabuğu yapılışı ev dekorasyonunuzda yaz süslemelerinde kullanabilirsiniz. Deniz kabuğu takı kutusu yapımı olarak kullanabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda, bebek odası dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Makrome düğüm çeşitleriyle ördüğümüz deniz kabukları kullanacağınız ipin kalınlık ve inceliğine göre boyutlarında farklılık olacaktır. Küçük örmek istiyorsanız ince ipler büyük örmek istiyorsanız kalın ipler tercih edebilirsiniz.

Makromeleri ev dekorasyonunda çok kullanıyoruz. Makrome puf modelleri, makrome duvar süsleri, makrome runnerler, makrome kırlent modelleri gibi çoğu örgü örüyoruz. Makrome uçan balon duvar süsü yapılışı örüyoruz. Takılar yapıyoruz. Bileklikler yapıyoruz. Bugün deniz kabuğu yapacağız. Örmesi eğlenceli olacak. Hadi başlayalım.

3 mm ya da 4 mm pamuklu kordon iplerle örebilirsiniz. Modelde 3 mm kullanılmış. Makrome deniz kabuğu yapılışı amacıyla alttaki ölçülerde ipleri hazırlayalım.

4 x 75 cm ( 30 inc)
4x 65 cm ( 26 inc)
1 x 240 cm ( 95 inc)
1 x 220 cm ( 87 inc)
1x 200 cm ( 79 inc)
İplerimizi hazırlayalım ve alttaki gibi bir deniz kabuğu örmeye başlayalım.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.